Entity Claim (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Full
lt: Pilnas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Pending
lt: Laukiama

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas
