Entity Claim (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Anonymous
ur: گمنام

en: %title has been deleted.
ur: %title خارج کر دیا گیا ہے۔

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
