Entity Collection (7.x-2.0-alpha10) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: View
he: צפיה

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Normal
he: נורמלי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Position
he: מיקום

en: Entity
he: יישות

en: Info
he: מידע

en: Style
he: סגנון

en: Storage
he: אחסון

en: Bold
he: מודגש

en: Contexts
he: הקשרים

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: Underline
he: קו תחתון

en: Row
he: שורה

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: Manage content
he: ניהול תוכן

en: Flat list
he: רשימה שטוחה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: updated @entity
he: @entity מעודכן
