Entity Collection (7.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Normal
ur: عمومی

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
