Entity Collection (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Hierarchy
ar: التدرج

en: Save
ar: حفظ

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: View
ar: عرض

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Normal
ar: طبيعي

en: Advanced
ar: متقدم

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Position
ar: الوضع

en: Entity
ar: الكيان

en: Info
ar: معلومات

en: Style
ar: نمط

en: Items to display
ar: عناصر للعرض

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Underline
ar: خط سفلي

en: Style settings
ar: إعدادات الشكل

en: Alert
ar: تنبيه

en: Flat list
ar: قائمة مسطحة

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
