Entity Collection (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Normal
lt: Normalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Position
lt: Pozicija

en: Entity
lt: Esybė

en: Info
lt: Informacija

en: Style
lt: Stilius

en: Storage
lt: Saugykla

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Light
lt: Šviesi

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: Flat list
lt: Paprastas sąrašas

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
