Entity Collection (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: View
gl: Ver

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Position
gl: Posición

en: Info
gl: Información

en: Style
gl: Estilo

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Bold
gl: Negriña

en: Contexts
gl: Contextos

en: Items to display
gl: Elementos a amosar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Underline
gl: Subliñado

en: Row
gl: Ringleira

en: Style settings
gl: Configuración do estilo

en: Lock
gl: Bloquear

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Flat list
gl: Lista sinxela

en: Full content
gl: Contido completo

en: Display a specified number of items
gl: Amosar un número específico de elementos

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
gl: O número de artículos a omitir. Por exemplo, si este campo é 3, os 3 primeros elementos serán omitidos e non se amosarán.

en: View mode
gl: Modo de vista
