Entity Collection (7.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Hierarchy
ro: Ierarhie

en: Save
ro: Salvare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: View
ro: Afişează

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Advanced
ro: Avansat

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Position
ro: Poziţie

en: Entity
ro: Entitate

en: Info
ro: Informație

en: Style
ro: Stil

en: Storage
ro: Depozitare

en: Bold
ro: Îngroșat

en: Mini panels
ro: Mini panouri

en: Items to display
ro: Elemente de afișat

en: Offset
ro: Decalaj

en: Underline
ro: Subliniat

en: Row
ro: Rând

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Create new
ro: Creează unul nou

en: Style settings
ro: Setări de stil

en: Alert
ro: Alertă

en: Lock
ro: Blocat

en: Delete content
ro: Ștergeți conținut

en: Flat list
ro: Listă simplă

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: Display a specified number of items
ro: Afișează un număr specific de elemente

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere

en: The entity type
ro: Tipul entității
