Entity Collection (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: View
az: Görünüş

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Advanced
az: Əlavə

en: Position
az: Vəzifə

en: Entity
az: Entiti

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Items to display
az: Göstəriləcək elementlər

en: Offset
az: Ofset

en: Row
az: Sıra

en: Bundles
az: Paketlər

en: Style settings
az: Stil parametrləri

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Full content
az: Tam məzmun
