Entity Collection (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Info
ne: जानकारी

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
