Entity Email (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Node
fa: محتوا

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Creator
fa: سازنده
