Entity Email (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड
