Entity Email (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
