Entity Email (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Cancel
fr: Annuler

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Mail
fr: Courriel

en: Email
fr: Courriel

en: Node
fr: Nœud

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Dynamic
fr: Dynamique

en: Date created
fr: Date de création

en: Creator
fr: Créateur

en: Mail body
fr: Corps du message

en: Date updated
fr: Date mise à jour

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique
