Entity Email (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Tags
ar: وسوم

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Node
ar: العقدة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: None.
ar: لا شيء.

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء
