Entity Email (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Tags
he: תגיות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: None.
he: ללא.

en: Date created
he: נוצר בתאריך
