Entity Embed (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Back
tr: Geri

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Align
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: About
tr: Hakkında

en: Embed
tr: Göm

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundles
tr: Paketler
