Entity Legal (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Next
fr: Suivant

en: delete
fr: supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: revert
fr: rétablir

en: clone
fr: cloner

en: export
fr: exporter

en: permissions
fr: droits

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: New users
fr: Nouveaux utilisateurs

en: Administrative label
fr: Libellé administratif
