Entity Legal (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
