Entity Legal (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
