Entity Legal (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
