Entity Operations (7.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Owner
az: Sahib

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü
