Entity Operations (7.x-1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Owner
ar: المالك

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
ar: تاكيد حذف @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been deleted.
ar: @entity-type %label تم مسح ال.

en: Edit %label
ar: تحرير %label

en: Add @bundle
ar: إضافة @bundle
