Entity Operations (7.x-1.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: None
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Owner
fa: مالک

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Entity type
fa: نوع عنصر
