Entity Operations (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Perform action
lt: Atlikti veiksmus

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %label (tipas - @entity-type)?

en: The @entity-type %label has been deleted.
lt: @entity-type %label buvo pašalintas.

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label
