Entity Operations (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
