Entity Operations (7.x-1.10) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు
