Entity Operations (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Owner
he: בעלים

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operation
he: פעולה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Full content
he: תוכן מלא

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
he: האם להמשיך במחיקת ה@entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been deleted.
he: נמחק @entity-type %label.

en: Edit %label
he: עריכת %label

en: Add @bundle
he: הוספת @bundle
