Entity Operations (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Owner
ro: Proprietar

en: Arguments
ro: Argumente

en: Operation
ro: Operație

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: Use replacement tokens from the first row
ro: Folosiți token-urile de înlocuire din primul rând

en: Path component
ro: Componenta căii

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been deleted.
ro: @entity-type %label a fost ștearsă.

en: Edit %label
ro: Editează %label

en: Add @bundle
ro: Adaugă @bundle
