Entity popup (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Entity
ro: Entitate

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou

en: Welcome to @site-name
ro: Bun venit la @site-name

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
