Entity popup (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Entity
lt: Esybė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Welcome to @site-name
lt: Sveiki atvykę į @site-name

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
