Entity popup (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Entity
ar: الكيان

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Add new content
ar: إضافة محتوى جديد

en: Welcome to @site-name
ar: مرحبا بك في @site-name

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
