Entity popup (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Entity
es: Entidad

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Add new content
es: Añadir nuevo contenido

en: Welcome to @site-name
es: Bienvenido a @site-name

en: Display Suite
es: Suite de presentación

en: View mode
es: Modo de vista
