Entity popup (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Welcome to @site-name
gl: Benvido a @site-name

en: View mode
gl: Modo de vista
