Entity Reference Multiple (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Fields
fa: فیلدها

en: Entity
fa: عنصر

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: No link
fa: بدون پیوند

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Display the label of the referenced entities.
fa: نمایش عنوان عناصر ارجاع‌یافته.

en: Provides a field that can reference other entities.
fa: ارائه فیلدی که می تواند به سایر عناصر ارجاع دهد.
