Entity Reference Multiple (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę
