Entity Reference Multiple (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Label
ar: التسمية

en: Fields
ar: الحقول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Entity
ar: الكيان

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -

en: Link label to the referenced entity
ar: تسمية الرابط بناء على الكيان المرجعي
