Entity Reference Multiple (7.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Label
sk: Označenie

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Entity
sk: Entita

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -
