Entity Reference Multiple (7.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Entity
az: Entiti

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No link
az: Link yoxdur

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
