Entity Reference Multiple (7.x-2.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: - None -
nl: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Entity
nl: Entiteit

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: No link
nl: Geen link

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Provides a field that can reference other entities.
nl: Voorziet in een veld dat naar andere entiteiten kan verwijzen.

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
nl: De bundels van de entiteitstypes die gerefereerd kunnen worden. Laat lege om alle bundels te selecteren.

en: There are no entities matching "%value"
nl: Er zijn geen entiteiten in overeenstemming met "%value"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
nl: Meerdere entiteiten zijn in overeenstemming met deze referentie; '%multiple'
