Entity Reports (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Users
lt: Nariai

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: User roles
lt: Narių rolės
