Entity Reports (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్

en: Role name
te: పాత్ర పేరు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Translatable
te: అనువదించదగిన

en: Reports
te: నివేదికలు
