Entity Reports (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Translatable
ur: قابلِ ترجمہ
