Entity Reports (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Required
az: Tələb olunur

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Role name
az: Rol adı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Entities
az: Entitilər
