Entity Reports (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
