Entity Soft Delete (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: author
lt: autorius

en: Entity type
lt: Entity tipas
