Entity Soft Delete (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Deleted
ro: Şters

en: author
ro: autor

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entities
ro: Entități
