Entity Soft Delete (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
