Entity Translation (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Default language
az: Defolt dil

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Hidden
az: Gizli

en: Change
az: Dəyişmək

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translation
az: Tərcümə

en: Translation status
az: Tərcümə statusu

en: Language code
az: Dil kodu

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: outdated
az: köhnəlmişdir

en: Source language
az: Mənbə dili

en: This translation needs to be updated
az: Bu tərcümə yenilənməlidir

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
