Entity Translation (7.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Source
ne: स्रोत

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Translate
ne: अनुवाद
